Pędzel Baby Buki

Baby Buki

Oto młodszy brat Super Kabuki, naszego bestsellera wśród pędzli. Pędzel Baby Buki wykonany jest z najlepszego gatunkowo syntetycznego włosia, które jest ultra miękkie.

Ilość
Baby Buki Pędzle do makijażu Kliknij aby zobaczyć więcej zdjęć
 • Oto młodszy brat Super Kabuki, naszego bestsellera wśród pędzli. Pędzel Baby Buki wykonany jest z najlepszego gatunkowo syntetycznego włosia, które jest ultra miękkie. Idealny do nakładania naszego podkładu mineralnego.

   

  • mały rozmiar sprawia, że Baby Buki doskonale nadaje się do torebki. Mała, szeroka główka pędzla umożliwia precyzyjną aplikację
  • dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi zapewnia dokładną kontrolę oraz łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc. Idealny do nakładania podkładu mineralnego wokół oczu i nosa
  • wykonany z najwyższej jakości, niezwykle miękkiego, syntetycznego włosia. Zapewnia równomierną aplikację, ponieważ włosie syntetyczne, w przeciwieństwie do włosia naturalnego, nie łamie się
  • całkowita wysokość pędzla to 50 mm, a samego włosia 30 mm
  • może być używany przez wegan
 • Nigdy nie myj i nie mocz pędzla w głębokiej wodzie, gdyż może to wpłynąć na strukturę wiążącą jego włosie. Zamiast tego, trzymając pędzel do dołu, zmocz włosie pod bieżącą wodą. Używając delikatnego szamponu, doprowadź do powstania piany na włosiu, następnie spłucz ją również pod bieżącą wodą. Pędzle kosmetyczne zawsze powinny schnąć w sposób naturalny, najlepiej ułożone na boku (nigdy w pozycji pionowej), aby woda nie dostała się do rękojeści.

 • Średnia ocena: 4.6078 (liczba ocen: 51)
  moja opinia

  jestem bardzo zadowolona, używam go do aplikacji podkładu mineralnego na całą twarz - niewielki rozmiar jest tutaj raczej atutem niż problemem. Polecam Paniom o drobnej twarzy.

  ewa / 2017.04.24
  moja opinia

  Pędzelek jest rewelacyjny! Idealnie miękki, wspaniale aplikuje podkład mineralny. Jak dla mnie najlepsza alternatywa dla osób z drobną twarzą. Polecam kobietą, które mają problem z zakupieniem odpowiednich wielkością pędzli, właśnie z tego powodu. Po za tym jakoś i estetyka wykonania nie pozostawia żadnych negatywnych odczuć. Bez wątpienia mogę stwierdzić, że dokonałabym zakupu ponownie. :)

  Aleksandra P. / 2017.03.29
  moja opinia

  Włosie bardzo miłe w dotyku, nie podrażnia skóry twarzy, pomimo małych rozmiarów szybko i wygonie nakłada się podkład mineralny.

  Katarzyna W. / 2017.02.16
  Pokaż wszystkie

 Dostawa 

 


Dostawa GRATIS!

  DOSTAWA GRATIS!*

KURIEREM lub do PACZKOMATU
 dla zamówień:


z opcją przedpłaty o wartości od 150 zł

z opcją pobrania o wartości od 300 zł

 

*wersje mini nie są wliczane do wartości
*przy zastosowaniu kodu rabatowego liczy się wartość produktów po rabacie 

  

 

Kurier:

 

Kurier DPD

 

Przedpłata:
dostawa tylko 13.00 PLN


Pobranie:

dostawa tylko 19.00 PLN

Dzięki przesyłkom kurierskim DPD Wasze kosmetyki docierają
do Was zwykle następnego dnia po złożeniu zamówienia:)

 

 

Paczkomaty:

 

paczkomaty

 

Przedpłata:
dostawa tylko 8.00 PLN

Dzięki paczkomatom możecie odebrać swoje zamówienie
w wybranym miejscu i czasie:)

  


Odbiór osobisty:
 

Wasze zamówienia możecie również odebrać osobiście.
Honorujemy karty płatnicze.

 

czytaj więcej »