Ekologiczne kosmetyki naturalne do pielęgnacji twarzy i ciała

Lulu & Boo Organics to luksusowa, brytyjska marka ekologicznych kosmetyków do pielęgnacji pochodząca z malowniczej Kornwalii. Wyjątkowe kompozycje składników, tj. olejki eteryczne oraz aktywne ekstrakty z roślin pochodzących z upraw ekologicznych sprawiają, że produkty Luly&Boo są polecane do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. W ofercie marki znajdują się m.in. ekologiczne kremy do twarzy, żele pod prysznic, balsamy do ciała, a także ziołowe maści o właściwościach leczniczych. Kosmetyki naturalne Lulu & Boo są wolne od parabenów, sztucznych substancji zapachowych, barwników oraz drażniących substancji chemicznych tj. Sodium Lauryl Sulphate (SLS). Większość produktów została certyfikowana przez Soil Association (oznacza to, że zawierają one 95-100% składników pochodzących z upraw ekologicznych). Co więcej, znaczna większość produktów Lulu&Boo to również kosmetyki wegańskie, które zostały zatwierdzone przez The Vegan Society.

 

Lulu and Boo

Kosmetyki naturalne Lulu & Boo


Lulu & Boo zostało założone przez Claire Edmunds, byłą wizażystkę niegdyś współpracującą z największymi firmami kosmetycznymi na świecie, która ze względu na pogarszający się stan zdrowia postanowiła diametralnie zmienić swoje życie. Wprowadzone przez Claire zmiany nie ograniczały się jednak wyłącznie do diety, ale dotyczyły także pielęgnacji skóry, która stała się niezwykle wrażliwa. Ponieważ dawniej używane kosmetyki drogeryjne przestały spełniać swoją funkcję, Claire postanowiła sięgnąć po sposoby mniej konwencjonalne. Zdrowszy sposób odżywiania, jak i eksperymenty z aromaterapią oraz ziołolecznictwem dały pożądany skutek. W ten sposób medycyna alternatywna stała się nową pasją, której Claire postanowiła oddać się również zawodowo.

Niezwykle rozległa wiedza z dziedziny medycyny holistycznej i ziołolecznictwa oraz wcześniejsze doświadczenia związane z wizażem spowodowały, że założenie firmy oferującej kosmetyki naturalne do pielęgnacji skóry twarzy i ciała stało się czymś oczywistym. Lulu & Boo Organics to marka stanowiąca naturalny wybór dla kobiet w każdym wieku, które tak jak Claire chcą świadomie dbać o swoją skórę.

Pielęgnacja twarzy   Pielęgnacja ciała   Dla dzieci i przyszłych mam
Pielęgnacja twarzy   Pielęgnacja ciała   Dla dzieci i przyszłych mam