Podwójny pędzelek do brwi
Produkt w promocji

Angled Brow - Spoolie Brush

Podwójny pędzelek, który powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce. Szczoteczka świetnie sprawdzi się przy rozczesaniu brwi i rozdzielaniu rzęs, z kolei pędzelek o grubym, twardym włosiu okaże się niezastąpiony przy aplikacji cieni i wosku do wymodelowania i podkreślenia brwi.

Ilość
Angled Brow - Spoolie Brush Pędzle do makijażu Kliknij aby powiększyć
 • Podwójny pędzelek, który powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce. Szczoteczka świetnie sprawdzi się przy rozczesaniu brwi i rozdzielaniu rzęs, z kolei pędzelek o grubym, twardym włosiu okaże się niezastąpiony przy aplikacji cieni i wosku do wymodelowania i podkreślenia brwi.

  • całkowita długość pędzelka ok. 170 mm
  • przydatny przy aplikacji cieni sypkich i prasowanych
  • odpowiedni dla wegan
  • Użyj szczoteczki by rozdzielić rzęsy przed lub po aplikacji tuszu oraz do rozczesania brwi przed nałożeniem cienia lub wosku. Nabierz pędzelkiem niewielką ilość sypkiego lub prasowanego cienia (pamiętaj o strzepaniu nadmiaru produktu). Cień nakładaj wzdłuż linii brwi, by nadać im pożądany kształt.

  •    Użyj szczoteczki by rozdzielić rzęsy przed lub po aplikacji tuszu oraz do rozczesania brwi przed nałożeniem cienia lub wosku. Nabierz pędzelkiem niewielką ilość sypkiego lub prasowanego cienia (pamiętaj o strzepaniu nadmiaru produktu). Cień nakładaj wzdłuż linii brwi, by nadać im pożądany kształt.

 • Nigdy nie myj i nie mocz pędzla w głębokiej wodzie. Zamiast tego, trzymając pędzel do dołu, zmocz włosie pod bieżącą wodą. Używając delikatnego szamponu, doprowadź do powstania piany na włosiu, następnie spłucz ją również pod bieżącą wodą. Pędzle kosmetyczne zawsze powinny schnąć w sposób naturalny, najlepiej ułożone na boku (nigdy w pozycji pionowej), aby woda nie dostała się do rękojeści.

 • Włosie syntetyczne

 • Średnia ocena: 4.4286 (liczba ocen: 14)
  Bubel

  Dzisiaj go odebrałam i stwierdzam, że ten pędzelek to bubel. Część pędzelkowa jest twarda i mało precyzyjna, przypomina ostre włosie takiej twardej szczoteczki do paznokci, tylko bardziej zbite. Nakładałam nim pomadę na brwi i podrapał mnie. Jest bardzo nieprzyjemny, o wiele lepiej pracuje mi się pędzelkami z taklonowym włosiem, niż tym. Część spiralkowa nie należy do najprzyjemniejszych, o wiele przyjemniej wyczesywać mi nadmiar cienia czy pomady do brwi spiralką z najtańszej kredki z drogerii.

  Małgorzata P. / 2018.09.11
  moja opinia

  Najlepszy pędzelek do brwi jaki używałam. Najlepszą rekomendacją, jest to, że kupiłam już drugi - jeden zostaje w domu, drugi w miejscu weekendowych pobytów. Jest dosyć twardy, dzięki temu dobrze układa mocniejsze brwi.

  Agnieszka N. / 2018.06.03
  moja opinia

  Bardzo dobrze mi się współpracuje z tym pędzelkiem. Łatwo i szybko aplikuję nim cień i wosk, przy małym nakładzie pracy. :)

  Aleksandra P. / 2017.07.17
  Pokaż wszystkie

 Dostawa 

 


Dostawa GRATIS!

  DOSTAWA GRATIS!*

KURIEREM lub do PACZKOMATU
 dla zamówień:


z opcją przedpłaty o wartości od 150 zł

z opcją pobrania o wartości od 300 zł

 

*wersje mini nie są wliczane do wartości
*przy zastosowaniu kodu rabatowego liczy się wartość produktów po rabacie 

  

 

Kurier:

 

Kurier DHL

 

Przedpłata:
dostawa tylko 13.00 PLN


Pobranie:

dostawa tylko 19.00 PLN

Dzięki przesyłkom kurierskim DHL Wasze kosmetyki docierają
do Was zwykle następnego dnia po złożeniu zamówienia:)

 

 

Paczkomaty:

 

paczkomaty

 

Przedpłata:
dostawa tylko 10.50 PLN

Dzięki paczkomatom możecie odebrać swoje zamówienie
w wybranym miejscu i czasie:)