O nas

Wraz z rozwojem cywilizacji, wzrasta świadomość konsumenta  w coraz to nowych aspektach życia. Z roku na rok ekologia, bo tak można określić ten nurt w ogólnym ujęciu, przenosi się na coraz to nowe obszary naszego życia. Kolejnym ważnym aspektem egzystowania w zgodzie z naturą jest "oddychający" makijaż. Długotrwałe poszukiwania najlepszych produktów naturalnych do makijażu doprowadziły do nawiązania współpracy z czołowym producentem kosmetyków mineralnych z Wielkiej Brytanii, jakim jest  firma Lily Lolo. Oceniliśmy ich jakość, skład oraz wpływ na skórę przy dłuższym okresie stosowania.  Efekty okazały się zadziwiająco korzystne.


Lily Lolo jest nagradzaną firmą dostarczającą szeroki wachlarz kosmetyków mineralnych. Wcześniej produkty Lily Lolo były  dostępne jedynie w Wielkiej Brytanii, skąd wywodzi się marka. Firma Costasy sprowadziła markę do Polski, w ramach programu globalnego rozpowszechniania zdrowego stylu życia w świecie makijażu. Każda kobieta wie jak ważna jest skóra, a zwłaszcza skóra twarzy, lecz nie zawsze właściwie potrafi o nią zadbać. Pewnych czynników wpływających niekorzystanie na kondycje naszej skóry nie jesteśmy w stanie wyeliminować, ale są też takie, na które mamy wpływ. Kosmetyki mineralne Lily Lolo, które Państwu proponujemy zamiast drażniących substancji chemicznych, sztucznych barwników, parabenów, nanocząsteczek i wypełniaczy są w 100% naturalne, pozbawione wszelkiej chemii. Produkty Lily Lolo nie zatykają porów, posiadają również właściwości antybakteryjne, które znacząco poprawiają wygląd cery. Dzięki kosmetykom Lily Lolo skóra twarzy przez cały dzień oddycha.

 

Polecane przez nas podkłady, pudry, korektory i kosmetyki bronzujące sprawiają, że cera wygląda nieskazitelnie. Z kolei dzięki wyjątkowym, niepowtarzalnym i trwałym cieniom do powiek, każda z Was będzie przyciągała uwagę otoczenia. W zróżnicowanej palecie odcieni począwszy od podkładów mineralnych, poprzez róże, cienie do powiek i wiele innych, każda z Was znajdzie odcienie odpowiednie dla swojego typu karnacji. Warto też pamiętać o tym, że kosmetyki mineralne Lily Lolo to produkty cenione przez czołowych wizażystów gwiazd.

 

Makijaż nigdy nie był tak lekki i trwały

 

Życzymy wielu wspaniałych zakupów

Costasy

 


 

Kilka słów od założycielki Lily Lolo

"Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy zaprezentować Wam produkty Lily Lolo. Jesteśmy pewni, że pokochacie je tak mocno jak my.

W dzisiejszych czasach kobiety mają coraz większe wymagania jeśli chodzi o makijaż. Chcą używać kosmetyków nie testowanych na zwierzętach, odpowiednio dbać o swoją skórę i po prostu wyglądać pięknie. Sama miałam takie wymagania, a ponieważ nie udało mi się znaleźć niczego co by im w 100% sprostało, postanowiłam stworzyć Lily Lolo.

W ciągu ostatnich kilku lat produkty mineralne szturmem zdobyły rynek kosmetyków do makijażu. W czasach gdy kosmetyki mają nie tylko spełniać swoją funkcję, ale też być jak najbardziej naturalne i jak najmniej szkodzić cerze, Lily Lolo stanowi oczywisty wybór. Nasze klientki, profesjonalne wizażystki i gwiazdy odnalazły oto swoją kosmetyczną ziemię obiecaną – w końcu pojawiły się kosmetyki, które nie drażnią skóry, nie zapychają porów, są naturalne, łatwe w aplikacji oraz idealnie nadają się nawet dla osób o najbardziej wymagającej cerze skłonnej do alergii.

Nic dziwnego, że nasze najwierniejsze klientki podchodzą do tego wszystkiego z równie wielkim entuzjazmem co my. Staramy się rozwijać, by w jeszcze większym stopniu spełniać ich oczekiwania. Jednak jedna rzecz nigdy na pewno się nie zmieni– zawsze będziemy używać wyłącznie najlepszych jakościowo składników i będziemy się trzymać z dala od szkodliwych i zupełnie niepotrzebnych sztucznych substancji, które znaleźć można w wielu produktach kosmetycznych.

Nazwa Lily Lolo pochodzi od imion moich sióstr – Lisy i Lorraine. Lily Lolo to prawdziwie rodzinna firma. Nasze podstawowe priorytety to miłość, szacunek i najnowsze mineralne innowacje. Witamy w naszej rodzinie!

Vikki Khan
Założycielka Lily Lolo oraz entuzjastka makijażu"