Mineralne kosmetyki Lily Lolo przyjazne naturze

Zatwierdzeni przez BUAV

Jesteśmy dumni mogąc być oficjalnie uznanymi i zatwierdzonymi przez BUAV jako firma, która nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Cały asortyment produktów firmy Lily Lolo został zatwierdzony w ramach programu BUAV dzięki czemu rozpoznawany na całym świecie symbol skaczącego króliczka, który zobaczą Państwo przy naszych produktach jest obietnicą , że nasze produkty nie były testowane na zwierzętach. BUAV to Brytyjski Związek Na Rzecz Zniesienia Wiwisekcji, który innymi słowy jest kampanią mającą na celu zatrzymanie testowania produktów na naszych futrzanych przyjaciołach.


Nasza akredytacja, którą otrzymaliśmy od BUAV jest po prostu kolejnym dowodem aprobaty jakości naszych kosmetyków mineralnych. Oznacza to, iż produkty, które Państwo od nas kupują są w 100% naturalne, jak i nie były testowane na zwierzętach w żadnym momencie podczas procesu dostawy. Więcej informacji znajdą państwo tutaj http://www.buav.org/.

Logo skaczącego króliczka jest dowodem rozległego i niezależnie przeprowadzonego audytu, który gwarantuje, że zarówno produkty jak ich składniki nie były testowane na zwierzętach po upłynięciu tzw. daty granicznej. Data graniczna jest terminem, po którym dana firma nie zaakceptuje testów swoich produktów dla celów kosmetycznych na zwierzętach.

PETA - troskliwy konsument

PETA (Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt) ma swoją własną kampanię zrzeszająca firmy, które nie testują swych produktów na zwierzętach. Logo króliczka jest uznaniem od PETA za brak okrucieństwa w procesie produkcji naszych kosmetyków. Firmy mogą używać logo PETA tylko wtedy jeśli wprowadziły stałą politykę zakazu testowania swoich produktów na zwierzętach. Ponieważ firma Lily Lolo nigdy nie testowała swoich produktów na futrzakach (i oczywiście nigdy nie będzie) oraz otrzymała akredytację od BUAV, PETA z radością wydała nam to logo.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Lily Lolo oraz firm, które testują i o tych, które nie testują swoich produktów na zwierzętach przejdź na stronę poświęconą trosce konsumentów, którą znajdziesz tutaj: http://www.caringconsumer.com/index.asp

Nagrody Zielonej Biblii Urody

Zielona Biblia Urody jest obowiązkową pozycją dla każdego miłośnika piękna. Książka ta została napisana przez dwie ekspertki od urody – Sarah Stacey and Jo Fairley, będącymi również edytorkami niedzielnego dodatku YOU Magazine do brytyjskiej gazety The Mail. Można śmiało powiedzieć, że znają się na rzeczy!!! Prowadząc co roku rozdanie nagród Zielonej Biblii Urody, Sarah and Jo  również nam przyznały nagrodę w kategoriach Najlepszy Podkład i Najlepszy Puder. Ostania edycja Zielonej Biblii została uaktualniona oraz ponownie wydana po przetestowaniu przeróżnych kosmetyków, czego dokonało ponad 1000 testerów i testerek. Książka ta skupia się na naturalnych i przyjaznych środowisku kosmetykach do makijażu oraz do pielęgnacji ciała, odpowiada na wiele pytań dotyczących owych produktów jak i rekomenduje prawdziwe hity z tej dziedziny.

Oto kilka opinii jakie testerki wyraziły o naszych produktach:

Podkład Lily Lolo:

  • „Pokrył większość zaczerwienienia.”,
  • „niewiarygodnie naturalne wykończenie makijażu dające efekt lśniącej cery”,
  • „z dodatkiem różu do policzków uzyskałam efekt naturalnego makijażu”

Puder Lily Lolo: 

  • „Anielski pył w słoiczku dzięki, któremu uzyskasz gładki i naturalny efekt na długo bez konieczności poprawiania.”,
  • „idealnie wykończył makijaż i wspaniale podziałał na moją tłustą cerę gdyż ma lekką konsystencję, która nie zatyka porów”,
  • „zlikwidował efekt świecenie się więc moja cera wygląda na zdrowszą”,
  • „jedwabiście gładka konsystencja, która wyrównała koloryt mojej cery”,
  • „wspaniały produkt nadający skórze przepiękny blask”

21 Rozdanie Nagród Magazynu Natural Health w dziedzinie Uroda

W 2010 roku podczas rozdania nagród przyznawanych co roku przez ogólnokrajowy magazyn Natural Health, marka Lily Lolo została wysoce zarekomendowała w 5 kategoriach. Jest to kolejne wyróżnienie, które możemy dodać do naszego wciąż powiększającego się portfolio z nagrodami.
Oto kategorie, w których zostaliśmy zarekomendowani:
Największy Wybór Produktów Do Makijażu,
Najlepszy Produkt Poprawiający Wygląd Cery – Flawless Silk,
Najlepszy Korektor,
Najlepszy Bronzer,
Najlepszy Cień Do Powiek
Magazyn Natural Health co roku nagradza najlepsze naturalne i zdrowe dla cery produkty do makijażu, oraz rekomenduje listę wysoce cenionych kosmetyków. Wszystkie produkty są testowane przez grupę ekspertów, którzy następnie wyłaniają zwycięzcę. Jesteśmy dumni, że poszło nam tak dobrze!

PODZIEL SIĘ WIEDZĄ:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

FAQ - Odpowiedzi na często zadawane pytania

marki

100% Mineralne kosmetyki do makijażu

Kosmetyki mineralne zapewnią Ci naturalny wygląd oraz pięknie podkreślą Twoją urodę, tuszując jednocześnie wszelkie niedoskonałości. Dzięki temu, że gama produktów marki Lily Lolo jest niezwykle bogata, na pewno znajdziesz w niej coś dla siebie.

Ekologiczne wegańskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Kosmetyki Nourish London zostały stworzone przez dr Pauline Hili, specjalistkę w dziedzinie ekologicznej pielęgnacji posiadającą przeogromną wiedzę dotyczącą właściwości ekstraktów roślinnych.

pielęgnacja

POLECAMY

OCZYSZCZAJĄCA EMULSJA Z JARMUŻEM 3D
Kale 3D Cleanse
NOURISH LONDON

UJĘDRNIAJĄCY KREM ODBUDOWUJĄCY
Argan Skin Renew Moisturiser
NOURISH LONDON

BALSAM Z ANTYOKSYDANTAMI
Antioxidant Multi-Tasking Super Balm
NOURISH LONDON

PEPTYDOWE SERUM ARGANOWE
Argan Anti-Ageing Peptide Serum
NOURISH LONDON

na zimę